تور قبرس

درباره قبرس
قبرس
در شرق دریای مدیترانه با سواحل زیبا و بیش از ۳۰۰ روز آفتاب کامل در طول سال است. پایتخت آن شهر نیکوزیا و سایر شهرهای مهم آن لیماسول، پفوس، لارنکا و منطقه فاماگوستا هستند.

مردم قبرس از نظر درآمدی با ۲۸٫۵ هزار بورو درآمد سرانه ملی در رده ۳۰ دنیا قرار دارند که نشان از ثروتمند بودن مردم قبرس دارد. همچنین نرخ بیکاری در این کشور در سال ۲۰۱۰ کمتر از ۷% بوده که در بین ۲۰ کشور اول دنیا شناخته می شود.

قبرس جزیره ای زیبا در سواحل دریای مدیترانه

 

قبرس شمالی در سال ۱۹۷۴ توسط دولت ترکیه اشغال شده و در حال حاضر توسط اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته نمی شود. خرید ملک در این بخش با توجه به عدم اطمینان از صحت مالکیت واقعی توسط اتحادیه اروپا و وکلای بین المللی توصیه نمی گردد. به همین دلیل قیمت ها در قبرس شمالی گاهی تا ۵ برابر از قبرس جنوبی کمتر هستند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تحصیل در قبرس
قبرس به دلیل امنیت بالا، شرایط مساعد و مطلوب اجتماعی, محیط آرام و هزینه های زندگی مناسب محل امنی برای ادامه تحصیل جوانان می باشد. دانشگاه های امریکایی و اروپایی انگلیسی زبان، ارتباط آنها با دانشگاه های مختلف در سراسر دنیا و مدارک معتبر آنها انتقال دانشجویان را نیز به سایر دانشگاه های اروپا و امریکا میسر می سازد.

خدمات درمانی
در موارد اضطراری، فوری و سرپائی مراجعه به بیمارستان دولتی بدون هزینه می باشد. ارائه خدمات پزشکی در کلینیک های خصوصی با پرداخت هزینه انجام می گیرد و همچنین مسافرین می توانند از بیمه های مسافرتی صادر شده در کشور مبدأ استفاده نمایند و با رسید در برگشت هزینه ها را از شرکت بیمه گر دریافت فرمایند.

رانندگی در قبرس
جهت رانندگی در قبرس مانند کشور انگلستان می باشد، گواهینامه بین المللی با تاریخ معتبر جهت اجاره اتومبیل الزامی است.

ویزای قبرس
با توجه به اینکه قبرس عضو کشورهای اتحادیه اروپاست جهت ورود به کشور نیاز به اخذ ویزا از سفارتخانه مربوطه می باشد. جهت اخذ ویزای توریستی مدارکی به صورت اصل و ترجمه رسمی توسط دارالترجمه نیاز است.