هتل اسپیناس خلیج فارس

لابی و سرسرای وسیع، دسترسی به رستورانهای طبقات اول و اخر، کافی شاپ، مجموعه ورزشی و مرکز خرید هتل را برای مهمانان گرامی فراهم می نماید.
ورودی VIP با آسانسور اختصاصی، جهت دستیابی دیپلماتها به سالن احتماعات و سوییتهای ویژه در نظر گرفته شده است.
نیمرخ و تندیس داخلی هتل بین المللی اسپیناس خلیج فارس فضایی است که از طبقه همکف ساختمان با چشم اندازی از یک آبنما همراه گردیده و تا بالاترین سطح هتل با نور پردازی و صدای آب امتداد می یابد و منظره داخلی دلنوازی را برای هتل فراهم می آورد.
رستورانهای گوناگون، کافی شاپ، دفترهای کاری، سالن اجتماعات (برای جشنها و سمینارها)، واحدهای تجاری، مجموعه های ورزشی و غیره از دیگر امکانات این هتل هستند.
هتل بین المللی اسپیناس خلیج فارس تهران دارای ۲۳۰ اتاق، چهار رستوران تایلندی، مدیترانه‌ای، فرانسوی و سنتی، مجموعه ورزشی، کافی‌شاپ و دو سالن جهت برگزاری مراسم با ظرفیت ۶۰۰ و ۴۰۰ نفر است.
هتل های اسپیناس در راستای توسعه هتل های خود پس از هتل اسپیناس آستارا دومین هتل خود را در شهر تهران در اسفند ۸۸ راه اندازی نموده است که همزمان کلنگ زنی احداث سومین هتل را نیز در منطقه سعادت آباد انجام شده است.
تمامی هتل ها مطابق با استاندارد های بین المللی و از تجربیات شرکت های پیشگام این صنعت در دنیا استفاده نموده است.
هتل پنج ستاره بین المللی اسپیناس خلیج فارس در منطقه بلوار کشاورز تهران واقع شده است که در ۱۸ طبقه در زمینی به مساحت حدود سی هزار متر مربع و با زیربنای حدود ۲۷ هزار متر مربع احداث شده است.
رزرو هتل اسپیناس در سایت رزرو

رزرو هتل

هتل اسپیناس

هتل اسپیناس

هتل بین المللی اسپیناس خلیج فارس در تهران : بلوار کشاورز بین نادری و فلسطین پلاک ۱۲۶
شماره تماس و رزرواسیون : خط ویژه : ۸۳۸۴۴ -۸۸۹۹۶۶۵۸
فاکس : ۸۸۹۸۵۰۹۳