تور نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی در مراودات تجاری صنایع مدرن یک نیاز روز است. با شرکت در تور نمایشگاهی با آخرین دستاورد های فن آوری روز دنیا آشنا شویم

در سال های اخیر علاقمندی صنعتگران برتر ایرانی به شرکت در تور نمایشگاه ها یا تورهای نمایشگاهی دو چندان شده و این قشر فرهیخته و کار آفرین جامعه بدنبال آشنایی با صنایع نوین و ابزارهای جدید در شغل و حرفه خود می باشند

تورهایی که تحت عنوان تورهای نمایشگاهی هم اکنون در دفاتر خدمات مسافرتی عرضه می شوند عموما پاسخگوی نیازهای تخصصی برترین های مشاغل و صنایع نیستند ، از مهم ترین عوامل عدم توفیق این تور نمایشگاه های برگزار شده می توان به نحوه ارائه اطلاعات تخصصی کیفیت سرویس و خدمات تخصصی از قبیل ترجمه فنی و علمی و خدمات مسافرتی شایسته و عدم توجه کافی به نیازمندی های ویژه شرکت کنندگان در تور های نمایشگاهی اشاره کرد.

این تورشامل کلیه برنامه های مسافرتی است که به هدف بازدید از یک نمایشگاه انجام می شود. سالانه صدها هزار نمایشگاه در کشورهای مختلف برگزار می شود که متخصصان و علاقه مندان از سراسر جهان در این مناسبت ها حضور به هم می رسانند. به همین دلیل از ایران سالانه صدها تور نمایشگاهی به مقاصد مختلف صورت می گیرد. نیاز سفر  در حال حاضر در زمینه تورهای نمایشگاهی به ویژه در قاره اروپا به  طور مستقیم عمل می کند. نیاز سفر  در زمینه تورهای نمایشگاهی سابقه قابل قبولی دارد که می تواند کمک قابل توجی به متقاضیان عزیز کند. به طور متوسط سالانه تنها در کشور آلمان در حدود سیصد نمایشگاه کوچک و بزرگ برگزار می شود. در ایران نیز نمایشگاه های مختلفی در شهرهای مختلف برگزار می شود. فهرست مهم ترین نمایشگاه های دنیا که تورهای نمایشگاهی به مقصد کشورهای آن ها برگزار می شود به شرح زیر است.
تور نمایشگاهی ساختمان بائوتک شامل بازدید از نمایشگاه تخصصی نوسازی ، معماری و مصالح ساختمانی ، نوسازی ساختمان ، ساختمان سازی ، وسائل و تجهیزات مورد نیاز ، مهندسی شهرسازی ، مصالح ساختمانی ، فونداسیون ، جاده سازی ، ساخت در عمق ، ساخت درب و پنجره ، نمای ساختمان ، سیستم های حرارتی و برودتی ، پمپ و کمپرسور و ماشین آلات ساختمانی ، انواع جرثقیل. نمایشگاه بائوتک در فوریه سال های زوج میلادی برگزار می شود. 
تور نمایشگاهی جهانگردی و توریسم آی تی بی شامل بازدید از نمایشگاه تخصصی گردشگری و جهانگردی ، مسافرت ، ادارات راهنمایی جهانگردان ، تورهای مسافرتی ، موسسات بین المللی جهانگردی ، لوازم مسافرت برای آژانس های مسافرتی. این نمایشگاه در ماه مارس هر سال میلادی برگزار می شود.
تور نمایشگاهی مد و پوشاک سی پی دی بازدید از نمایشگاه مد و پوشاک شامل انواع پوشاک زنانه و مردانه و بچگانه ، آخرین و جدیدترین مدل های پوشاک شامل لباس شب ، لباس عروس و داماد ، پوشاک چرمی ، بافتنی ها ، جین ، پوست ، لباس شنا . این نمایشگاه در جولای هر سال میلادی برگزار می شود. سایت رسمی این نمایشگاه www.iqedo.com
تور نمایشگاهی کیف و کفش جی دی اس
شامل بازدید از نمایشگاه کیف و کفش و وسائل چرمی در ماه مارس هر سال میلادی.
تور نمایشگاهی ریخته گری و متالوژی گیفا و متک
بازدید از از نمایشگاه فلز ، ریخته گری و متالوژی در ماه ژوئن شامل صنعت ریخته گری و ذوب فلزات و قالب سازی ،  فناوری استخراج فلزات ، عملیات حرارتی ، فناوری های نوین صنعت ریخته گری  این نمایشگاه هر چهار سال یکبار برگزار می شود. سایت های مرتبط با این نمایشگاه www.gifa.de و سایت www.metec.de و سایت www.thermprocess.de و سایت www.newcast-online.de برای مراجعه شما به منابع این نمایشگاه ها.
تور نمایشگاهی چاپ و کاغذ دروپا
بازدید از نمایشگاه چاپ و کاغذ و ماشین آلات و تجهیزات مربوطه  شامل ماشین آلات صحافی کتاب ، سایر مواد مورد نیاز پردازش چاپ ، ماشین الات تولید مواد بسته بندی ، مواد خام ، تولید مواد بسته بندی ، تولید کاغذ ، صنعت کاغذ ، مراحل پیش چاپ ، تجهیزات چاپ ، انواع جوهر چاپ ، ماشین چاپ . این نمایشگاه در ماه می هر چهار سال یکبار میلادی برگزار می شود.
تور نمایشگاهی تولید و اتوماسیون
شامل بازدید از آخرین دست آوردهای ماشین آلات و اتوماسیون در ماه می هر چهار سال یکبار میلادی.
تور نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات دسته دوم آلمان
تور نمایشگاهی پلاستیک کا
شامل بازدید از نمایشگاه محصولات پلاستیکی و ماشین آلات مربوطه در ماه اکتبر هر سه سال یکبار میلادی.
تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی مدیکا
شامل بازدید از نمایشگاه تجهیزات پزشکی و محصولات مرتبط در ماه نوامبر هر سال میلادی.
تور نمایشگاهی صنعت خودرو سازی اتومکانیکا شامل بازدید از نمایشگاه صنعت خودروسازی در ماه سپتامبر سال های زوج میلادی.
تور نمایشگاهی تجهیزات دندان پزشکی آی دی اس
شامل بازدید از نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی در ماه مارس سال های فرد میلادی.
تور نمایشگاهی صنایع غذایی آنوگا شامل بازدید از نمایشگاه صنایع غذایی در ماه آوریل هر سه سال یکبار میلادی.
تور نمایشگاهی ماشین آلات تولید پوشاک آی ام بی
شامل بازدید از نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات مرتبط با تهیه و تولید پوشاک در ماه آوریل هر سه سال یکبار.
تور نمایشگاهی تجهیزات دوربین های عکاسی فوتوکینا
بازدید از نمایشگاه محصولات صوتی و تصویری ، قطعات و لوازم دوربین ها ، فیلم و ذخیره های دیجیتالی رسانه ها ، لوازم تصویر برداری دیجیتالی ، تصویر برداری متحرک ، سینمای خانگی ، تکنولوژی اسلاید ، خدمات تصویری ، دوربین های حرفه های و سیستم های نوردی ، تجهیزات استودیوهای عکاسی ، تصویر برداری دیجیتالی ، چاپ در قطعات بزرگ ، لابراتورهای ظهور معمولی و مینی لب ، پراژوکتورهای ویدئویی ، تکنولوژی کنترل و شبکه  این نمایشگاه در ماه  سپتامبر سالهای زوج میلادی برگزار می شود. سایت ویژه این نمایشگاه جهت بازدید عموم www.photokina.com
تور نمایشگاهی ساختمانی بائو
بازدید از نمایشگاه مصالح ساختمانی و نوسازی ساختمان شامل نمایشگاه تخصصی مصالح ، آجرهای نسوز ، استخر ، انواع درب ، انواع مصالح ساختمانی ، آکوستیک ، ایزوگام ، ایزولاسیون ، بتن ، پارکت ، پروفیل های آلومینیومی ، پروفیل های ساختمانی ، پلاستر ، پلاسیتک ، پله ، پنجره ، تکمیل کننده های خشک کن داخلی ، حمام ، خیابان کشی ، رنگ و لاک ، ساختمان سازی در عمق ، ساختمان های پیش ساخته ، سرامیک های ساختمانی ، شیرآلات و سرویس های بهداشتی ، سقف ، سنگ های آذرین ، سنگ های طبیعی ، سونا ، سیستم های حرارتی و برودتی ، صنعت پله برقی ، فولاد ، فولادهای استینلس ، کاشی و لمینه و پارکت ، ابزار فرآوری آلومینیوم ، محصولات چوبی ، محصولات سفالی ، مواد شیمیایی  ساختمانی ، مواد ضد حریق ، روش های استفاده بهینه از انرژی خورشیدی ، نمای ساختمان ، یراق آلات . این نمایشگاه در ماه های ژانویه سالهای فرد میلادی برگزار می شود. سایت رسمی این نمایشگاه www.bau-muenchen.com است .
تور نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و راه سازی بائوما شامل بازدید از نمایشگاه تخصصی ماشین آلات ساختمانی و ابزارآلات و تجهیزات مرتبط در ماه آوریل هر سه سال یک بار میلادی.
تور نمایشگاه ساختمانی بائو این نمایشگاه دو سالانه بائو از جمله نمایشگاه های مهم و معتبر در جهان است که در شهر زیبای مونیخ هر دو سال یکبار برگزار می شود. این نمایشگاه تخصصی مصالح، سیستم ها و نوسازی ساختمان شامل موضوعات زیر می شود: آجرهای نسوز ، استخر ، انواع درب ، انواع مصالح ساختمانی ، آکوستیک ، ایزوگام ، ایزولاسیون ، بتن ، پارکت ، پروفیل های آلومینیومی ، پروفیل های ساختمانی ، پلاستر ، پلاستک ، پله ، پنجره ، تکمیل کننده های خش ککن داخلی ، حمام ، خیابان کشی ، رنگ و لاک ، ساختمان سازی در عمق ، ساختمان های پیش ساخته، سرامیک های ساختمانی، شیرآلات و سرویس های بهداشتی ، سقف ، سنگ های آذرین ، سنگ های طبیعی ، سونا ، سیستم های حرارتی و برودتی ، صنعت پله برقی و آسانسور ، سیمان ، شومینه و بخاری ، شیشه ، طراحی و تجهیزات داخلی ساختمان ، فولاد ، کاشی و لمینه و پارکت ، ابزار فراوری آلومینیوم ، محصولات چوبی ، ،stainless فولادهای محصولات سفالی ، مواد شیمیایی ساختمانی ، مواد ضدحریق ، روشهای استفاده بهینه از انرژی خورشیدی ، نمای ساختمان ، یراق آلات
تور نمایشگاهی لیزر شامل بازدید از نمایشگاه رشته فیزیک در شاخه لیزر و تجهیزات و ابزارهای مرتبط در ماه ژوئن سال های فرد میلادی.
تور نمایشگاه نساجی ایتما شامل بازدید از نمایشگاه نساجی و پارچه و کلیه تجهیزارت و ابزارهای مرتبط در ماه سپتامبر هر دوازده سال یکبار میلادی.
تور نمایشگاهی صنایع نوشیدنی درینک تک
شامل بازدید از نمایشگاه تخصصی نوشیدنی ها و صنایع مرتبط در ماه سپتامبر هر چهار سال یکبار میلادی. تور نمایشگاه دوموتکس شامل بازدید از نمایشگاه فرش و  کفپوش و تجهیزات و ابزارهای مرتبط در ژانویه هر سال میلادی.
تور نمایشگاهی رایانه و شبکه سبیت تور سبیت شامل بازدید از دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات و رایانه و ابزارهای مخابراتی و اطلاعاتی در ماه مارس هر سال میلادی. این نمایشگاه در زمینه های سیستم هار رایانه ای ، مخابرات ، شبکه ، اینترنت ، ارتباطات ، ماهواره ، تجهیزات دیجیتالی صوتی و تصویری ، بانکداری ، سیستم های ایمنی دیجیتالی ، تحقیقات فناوری اطلاعات.
تور نمایشگاهی ساختمان باتیمات
شامل بازدید از نمایشگاه صنایع ساختمان و مصالح ساختمانی در در ماه نوامبر سال های فرد میلادی.
تور نمایشگاهی ساختمانی کانسترومات
شامل بازدید از نمایشگاه ساختمان و مصالح ساختمانی و ابزار و ماشین آلات مرتبط در ماه آوریل سالهای فرد میلادی. تور نمایشگاه گوانجو شامل بازدید از نمایشگاه های مختلف از رشته ساختمان تا شیشه گری و فلز و غیره.
تور نمایشگاهی سیم و کابل وایر
در زمینه های تولید کابل ، انواع کابل ، ماشین آلات ، فناوری کنترل و تنظیم کننده ها ، ابزار ، سیم ، پردازش و تولید سیم ، فنر ، ماشین آلات فناوری کنترل و تنظیم کننده ها ، ابزار ، ماشین آلات پردازش و تولید تیوب ، ماشین آلات دسته دوم ، تولیدات سیم و فنر و ده ها مورد دیگر که در این نمایشگاه وجود دارد. نمایشگاه سیم و کابل یا وایر که در دوسلدورف آلمان برگزار می شود در ماه اوت یا آگوست سال های زوج میلادی یعنی هر دو سال یک بار برگزار می شود. سایت این نمایشگاه برای مراجعه www.tube.de و www.wire.de می باشد.
تور نمایشگاه نفت و گاز روسیه شامل مسائل مربوط به زمین شناسی و ژئوفیزیک ، استخراج و بهره برداری از مخازن گاز و نفت ، حمل و نقل و نگهداری نفت و گاز ، تولید مواد نفتی و گازی ، اصول امنیتی آتش سوزی و حفاظت محیط زیست ، ارائه تجهیزات و خدمات نوین در عرصه نفت و گاز. این نمایشگاه ها که با عناوین  NEFTEGAS و RPGS است به صورت دوسال یکبار و یا سالانه در پایتخت روسیه یا مسکو برگزار می شود.

این تورشامل کلیه برنامه های مسافرتی است که به هدف بازدید از یک نمایشگاه انجام می شود. سالانه صدها هزار نمایشگاه در کشورهای مختلف برگزار می شود که متخصصان و علاقه مندان از سراسر جهان در این مناسبت ها حضور به هم می رسانند. به همین دلیل از ایران سالانه صدها تور نمایشگاهی به مقاصد مختلف صورت می گیرد. نیاز سفر در حال حاضر در زمینه تورهای نمایشگاهی به ویژه در قاره اروپا به طور مستقیم عمل می کند. نیاز سفر در زمینه تورهای نمایشگاهی سابقه قابل قبولی دارد که می تواند کمک قابل توجی به متقاضیان عزیز کند. به طور متوسط سالانه تنها در کشور آلمان در حدود سیصد نمایشگاه کوچک و بزرگ برگزار می شود. در ایران نیز نمایشگاه های مختلفی در شهرهای مختلف برگزار می شود. فهرست مهم ترین نمایشگاه های دنیا که تورهای نمایشگاهی به مقصد کشورهای آن ها برگزار می شود به شرح زیر است.
تور نمایشگاهی ساختمان بائوتک شامل بازدید از نمایشگاه تخصصی نوسازی ، معماری و مصالح ساختمانی ، نوسازی ساختمان ، ساختمان سازی ، وسائل و تجهیزات مورد نیاز ، مهندسی شهرسازی ، مصالح ساختمانی ، فونداسیون ، جاده سازی ، ساخت در عمق ، ساخت درب و پنجره ، نمای ساختمان ، سیستم های حرارتی و برودتی ، پمپ و کمپرسور و ماشین آلات ساختمانی ، انواع جرثقیل. نمایشگاه بائوتک در فوریه سال های زوج میلادی برگزار می شود.
تور نمایشگاهی جهانگردی و توریسم آی تی بی شامل بازدید از نمایشگاه تخصصی گردشگری و جهانگردی ، مسافرت ، ادارات راهنمایی جهانگردان ، تورهای مسافرتی ، موسسات بین المللی جهانگردی ، لوازم مسافرت برای آژانس های مسافرتی. این نمایشگاه در ماه مارس هر سال میلادی برگزار می شود.
تور نمایشگاهی مد و پوشاک سی پی دی بازدید از نمایشگاه مد و پوشاک شامل انواع پوشاک زنانه و مردانه و بچگانه ، آخرین و جدیدترین مدل های پوشاک شامل لباس شب ، لباس عروس و داماد ، پوشاک چرمی ، بافتنی ها ، جین ، پوست ، لباس شنا . این نمایشگاه در جولای هر سال میلادی برگزار می شود. سایت رسمی این نمایشگاه www.iqedo.com
تور نمایشگاهی کیف و کفش جی دی اس شامل بازدید از نمایشگاه کیف و کفش و وسائل چرمی در ماه مارس هر سال میلادی.
تور نمایشگاهی ریخته گری و متالوژی گیفا و متک بازدید از از نمایشگاه فلز ، ریخته گری و متالوژی در ماه ژوئن شامل صنعت ریخته گری و ذوب فلزات و قالب سازی ، فناوری استخراج فلزات ، عملیات حرارتی ، فناوری های نوین صنعت ریخته گری این نمایشگاه هر چهار سال یکبار برگزار می شود. سایت های مرتبط با این نمایشگاه www.gifa.de و سایت www.metec.de و سایت www.thermprocess.de و سایت www.newcast-online.de برای مراجعه شما به منابع این نمایشگاه ها.
تور نمایشگاهی چاپ و کاغذ دروپا بازدید از نمایشگاه چاپ و کاغذ و ماشین آلات و تجهیزات مربوطه شامل ماشین آلات صحافی کتاب ، سایر مواد مورد نیاز پردازش چاپ ، ماشین الات تولید مواد بسته بندی ، مواد خام ، تولید مواد بسته بندی ، تولید کاغذ ، صنعت کاغذ ، مراحل پیش چاپ ، تجهیزات چاپ ، انواع جوهر چاپ ، ماشین چاپ . این نمایشگاه در ماه می هر چهار سال یکبار میلادی برگزار می شود.
تور نمایشگاهی تولید و اتوماسیون شامل بازدید از آخرین دست آوردهای ماشین آلات و اتوماسیون در ماه می هر چهار سال یکبار میلادی.
تور نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات دسته دوم آلمان
تور نمایشگاهی پلاستیک کا شامل بازدید از نمایشگاه محصولات پلاستیکی و ماشین آلات مربوطه در ماه اکتبر هر سه سال یکبار میلادی.
تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی مدیکا شامل بازدید از نمایشگاه تجهیزات پزشکی و محصولات مرتبط در ماه نوامبر هر سال میلادی.
تور نمایشگاهی صنعت خودرو سازی اتومکانیکا شامل بازدید از نمایشگاه صنعت خودروسازی در ماه سپتامبر سال های زوج میلادی.
تور نمایشگاهی تجهیزات دندان پزشکی آی دی اس شامل بازدید از نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی در ماه مارس سال های فرد میلادی.
تور نمایشگاهی صنایع غذایی آنوگا شامل بازدید از نمایشگاه صنایع غذایی در ماه آوریل هر سه سال یکبار میلادی.
تور نمایشگاهی ماشین آلات تولید پوشاک آی ام بی شامل بازدید از نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات مرتبط با تهیه و تولید پوشاک در ماه آوریل هر سه سال یکبار.
تور نمایشگاهی تجهیزات دوربین های عکاسی فوتوکینا بازدید از نمایشگاه محصولات صوتی و تصویری ، قطعات و لوازم دوربین ها ، فیلم و ذخیره های دیجیتالی رسانه ها ، لوازم تصویر برداری دیجیتالی ، تصویر برداری متحرک ، سینمای خانگی ، تکنولوژی اسلاید ، خدمات تصویری ، دوربین های حرفه های و سیستم های نوردی ، تجهیزات استودیوهای عکاسی ، تصویر برداری دیجیتالی ، چاپ در قطعات بزرگ ، لابراتورهای ظهور معمولی و مینی لب ، پراژوکتورهای ویدئویی ، تکنولوژی کنترل و شبکه این نمایشگاه در ماه سپتامبر سالهای زوج میلادی برگزار می شود. سایت ویژه این نمایشگاه جهت بازدید عموم www.photokina.com
تور نمایشگاهی ساختمانی بائو بازدید از نمایشگاه مصالح ساختمانی و نوسازی ساختمان شامل نمایشگاه تخصصی مصالح ، آجرهای نسوز ، استخر ، انواع درب ، انواع مصالح ساختمانی ، آکوستیک ، ایزوگام ، ایزولاسیون ، بتن ، پارکت ، پروفیل های آلومینیومی ، پروفیل های ساختمانی ، پلاستر ، پلاسیتک ، پله ، پنجره ، تکمیل کننده های خشک کن داخلی ، حمام ، خیابان کشی ، رنگ و لاک ، ساختمان سازی در عمق ، ساختمان های پیش ساخته ، سرامیک های ساختمانی ، شیرآلات و سرویس های بهداشتی ، سقف ، سنگ های آذرین ، سنگ های طبیعی ، سونا ، سیستم های حرارتی و برودتی ، صنعت پله برقی ، فولاد ، فولادهای استینلس ، کاشی و لمینه و پارکت ، ابزار فرآوری آلومینیوم ، محصولات چوبی ، محصولات سفالی ، مواد شیمیایی ساختمانی ، مواد ضد حریق ، روش های استفاده بهینه از انرژی خورشیدی ، نمای ساختمان ، یراق آلات . این نمایشگاه در ماه های ژانویه سالهای فرد میلادی برگزار می شود. سایت رسمی این نمایشگاه www.bau-muenchen.com است .
تور نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و راه سازی بائوما شامل بازدید از نمایشگاه تخصصی ماشین آلات ساختمانی و ابزارآلات و تجهیزات مرتبط در ماه آوریل هر سه سال یک بار میلادی.
تور نمایشگاه ساختمانی بائو این نمایشگاه دو سالانه بائو از جمله نمایشگاه های مهم و معتبر در جهان است که در شهر زیبای مونیخ هر دو سال یکبار برگزار می شود. این نمایشگاه تخصصی مصالح، سیستم ها و نوسازی ساختمان شامل موضوعات زیر می شود: آجرهای نسوز ، استخر ، انواع درب ، انواع مصالح ساختمانی ، آکوستیک ، ایزوگام ، ایزولاسیون ، بتن ، پارکت ، پروفیل های آلومینیومی ، پروفیل های ساختمانی ، پلاستر ، پلاستک ، پله ، پنجره ، تکمیل کننده های خش ککن داخلی ، حمام ، خیابان کشی ، رنگ و لاک ، ساختمان سازی در عمق ، ساختمان های پیش ساخته، سرامیک های ساختمانی، شیرآلات و سرویس های بهداشتی ، سقف ، سنگ های آذرین ، سنگ های طبیعی ، سونا ، سیستم های حرارتی و برودتی ، صنعت پله برقی و آسانسور ، سیمان ، شومینه و بخاری ، شیشه ، طراحی و تجهیزات داخلی ساختمان ، فولاد ، کاشی و لمینه و پارکت ، ابزار فراوری آلومینیوم ، محصولات چوبی ، ،stainless فولادهای محصولات سفالی ، مواد شیمیایی ساختمانی ، مواد ضدحریق ، روشهای استفاده بهینه از انرژی خورشیدی ، نمای ساختمان ، یراق آلات
تور نمایشگاهی لیزر شامل بازدید از نمایشگاه رشته فیزیک در شاخه لیزر و تجهیزات و ابزارهای مرتبط در ماه ژوئن سال های فرد میلادی.
تور نمایشگاه نساجی ایتما شامل بازدید از نمایشگاه نساجی و پارچه و کلیه تجهیزارت و ابزارهای مرتبط در ماه سپتامبر هر دوازده سال یکبار میلادی.
تور نمایشگاهی صنایع نوشیدنی درینک تک شامل بازدید از نمایشگاه تخصصی نوشیدنی ها و صنایع مرتبط در ماه سپتامبر هر چهار سال یکبار میلادی. تور نمایشگاه دوموتکس شامل بازدید از نمایشگاه فرش و کفپوش و تجهیزات و ابزارهای مرتبط در ژانویه هر سال میلادی.
تور نمایشگاهی رایانه و شبکه سبیت تور سبیت شامل بازدید از دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات و رایانه و ابزارهای مخابراتی و اطلاعاتی در ماه مارس هر سال میلادی. این نمایشگاه در زمینه های سیستم هار رایانه ای ، مخابرات ، شبکه ، اینترنت ، ارتباطات ، ماهواره ، تجهیزات دیجیتالی صوتی و تصویری ، بانکداری ، سیستم های ایمنی دیجیتالی ، تحقیقات فناوری اطلاعات.
تور نمایشگاهی ساختمان باتیمات شامل بازدید از نمایشگاه صنایع ساختمان و مصالح ساختمانی در در ماه نوامبر سال های فرد میلادی.
تور نمایشگاهی ساختمانی کانسترومات شامل بازدید از نمایشگاه ساختمان و مصالح ساختمانی و ابزار و ماشین آلات مرتبط در ماه آوریل سالهای فرد میلادی. تور نمایشگاه گوانجو شامل بازدید از نمایشگاه های مختلف از رشته ساختمان تا شیشه گری و فلز و غیره.
تور نمایشگاهی سیم و کابل وایر در زمینه های تولید کابل ، انواع کابل ، ماشین آلات ، فناوری کنترل و تنظیم کننده ها ، ابزار ، سیم ، پردازش و تولید سیم ، فنر ، ماشین آلات فناوری کنترل و تنظیم کننده ها ، ابزار ، ماشین آلات پردازش و تولید تیوب ، ماشین آلات دسته دوم ، تولیدات سیم و فنر و ده ها مورد دیگر که در این نمایشگاه وجود دارد. نمایشگاه سیم و کابل یا وایر که در دوسلدورف آلمان برگزار می شود در ماه اوت یا آگوست سال های زوج میلادی یعنی هر دو سال یک بار برگزار می شود. سایت این نمایشگاه برای مراجعه www.tube.de و www.wire.de می باشد.
تور نمایشگاه نفت و گاز روسیه شامل مسائل مربوط به زمین شناسی و ژئوفیزیک ، استخراج و بهره برداری از مخازن گاز و نفت ، حمل و نقل و نگهداری نفت و گاز ، تولید مواد نفتی و گازی ، اصول امنیتی آتش سوزی و حفاظت محیط زیست ، ارائه تجهیزات و خدمات نوین در عرصه نفت و گاز. این نمایشگاه ها که با عناوین NEFTEGAS و RPGS است به صورت دوسال یکبار و یا سالانه در پایتخت روسیه یا مسکو برگزار می شود.